A700V476M006ATE018
Partnumber:
A700V476M006ATE018
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 47uF 6.3VDC 20% (7.3 X 4.3 X 2mm) SMD 0.018 Ohm 3900mA 2000h 125°C T/R