A700X337M004ATE008
Partnumber:
A700X337M004ATE008
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 330uF 4VDC 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 0.008 Ohm 5300mA 2000h 125°C T/R