A700X337M004ATE010
Partnumber:
A700X337M004ATE010
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Organic 330uF 4VDC 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 0.01 Ohm 4700mA 2000h 125°C T/R