A758BG106M1EDAE070
Partnumber:
A758BG106M1EDAE070
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 10uF 20% ESR= 70mohms