A914BYW-470M=P3
Partnumber:
A914BYW-470M=P3
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 350mA 730mOhm DCR 2020 T/R