A918CY-4R7M=P3
Partnumber:
A918CY-4R7M=P3
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 1.54A 0.065Ohm DCR T/R