A921CY-151M=P3
Partnumber:
A921CY-151M=P3
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% Ferrite 0.42A 0.616Ohm DCR T/R