A993AS-100M=P3
Partnumber:
A993AS-100M=P3
Manufacturer:
TOKO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 960mA 160mOhm DCR 1515 T/R