AA0201FR-0768K1L
Partnumber:
AA0201FR-0768K1L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 68.1K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±300ppm/°C Sulfur Resistant SMD Automotive T/R