AA0603FR-0710KL
Partnumber:
AA0603FR-0710KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±150ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R