AA10U-024L-050S
Partnumber:
AA10U-024L-050S
Manufacturer:
Artesyn Embedded Power
products.category:
MODULES
Availability:
754 in stock
SKU:
AA10U-024L-050S
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 2A 10W 4-Pin