AA1206FR-072R2
Partnumber:
AA1206FR-072R2
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 2.2 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R