AA1218JK-076K8L
Partnumber:
AA1218JK-076K8L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1218 6.8K Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive T/R