AA2010JK-07470KL
Partnumber:
AA2010JK-07470KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 470K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±150ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R