ABL-16.384MHZ-B1U-T
Partnumber:
ABL-16.384MHZ-B1U-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 16.384MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole T/R