ABLJO-V-125.000MHZ
Partnumber:
ABLJO-V-125.000MHZ
Manufacturer:
Abracon
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator VCXO 125MHz ±40ppm (Stability) LVCMOS 55% 3.3V 6-Pin SMD