ABLS-27.000MHZ-K4F-T
Partnumber:
ABLS-27.000MHZ-K4F-T
Manufacturer:
ABRACON
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R