ABLSG-7.3728MHZ-D2Y-T
Partnumber:
ABLSG-7.3728MHZ-D2Y-T
Manufacturer:
Abracon Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD