ABM10AIG-25.000MHZ-4Z-T3
Partnumber:
ABM10AIG-25.000MHZ-4Z-T3
Manufacturer:
Abracon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm Automotive 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R