ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3
Partnumber:
ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 22.5792MHz ±10ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R