ABM11-40.000MHZ-D2X-T3
Partnumber:
ABM11-40.000MHZ-D2X-T3
Manufacturer:
ABRACON
Availability:
100000 in stock
Package
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD