ABM2-14.7456MHZ-D4Y-T
Partnumber:
ABM2-14.7456MHZ-D4Y-T
Manufacturer:
ABRACON
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin CSMD T/R