ABM3- 12.000MHZ-D2Y-T
Partnumber:
ABM3- 12.000MHZ-D2Y-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R