ABM3-16.384MHZ-B4Y-T
Partnumber:
ABM3-16.384MHZ-B4Y-T
Manufacturer:
Abracon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 16.384MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R