ABM3-25.000MHZ-D2Y-T
Partnumber:
ABM3-25.000MHZ-D2Y-T
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R