ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
Partnumber:
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 8MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 200Ohm 4-Pin CSMD T/R