ABM7-12.000MHZ-D2Y-T
Partnumber:
ABM7-12.000MHZ-D2Y-T
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R