ABM7-24.000MHZ-B-4-T
Partnumber:
ABM7-24.000MHZ-B-4-T
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R