ABM8-166-114.285MHZ
Partnumber:
ABM8-166-114.285MHZ
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 114.285MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD Bulk