ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T
Partnumber:
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 120Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R