ABM8G-14.31818MHZ-18-D2Y-T
Partnumber:
ABM8G-14.31818MHZ-18-D2Y-T
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 14.31818MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R