ABM8G-16.000MHZ-4Y-T3
Partnumber:
ABM8G-16.000MHZ-4Y-T3
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R