ABM8G-25.000MHZ-18-D2Y-T
Partnumber:
ABM8G-25.000MHZ-18-D2Y-T
Manufacturer:
Abracon
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R