ABM8W-32.0000MHZ-8-K1Z
Partnumber:
ABM8W-32.0000MHZ-8-K1Z
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD Bulk