AC01000008208JA100
Partnumber:
AC01000008208JA100
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 8.2 Ohm 5% 1W -80ppm/°C to -10ppm/°C Cement AXL Ammo