AC0201FR-07100RL
Partnumber:
AC0201FR-07100RL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 100ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201, CHIP