AC03000004709JACCS
Partnumber:
AC03000004709JACCS
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 47 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C Cement AXL Tape and Box