AC03000006800JAC00
Partnumber:
AC03000006800JAC00
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 680 Ohm 5% 3W 100ppm/°C to 180ppm/°C Cement AXL Ammo