AC04000002201JAC00
Partnumber:
AC04000002201JAC00
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound 2.2K Ohm 5% 4W 100ppm/°C to 180ppm/°C Cement AXL Ammo