AC0402FR-07137KL
Partnumber:
AC0402FR-07137KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 137K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R