AC0402JR-0750RL
Partnumber:
AC0402JR-0750RL
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 50 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R