AC0402JRNPO9BN150
Partnumber:
AC0402JRNPO9BN150
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R