AC0603FR-07100RL
Partnumber:
AC0603FR-07100RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 100 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R