AC0603FR-0761K9L
Partnumber:
AC0603FR-0761K9L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 61.9K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R