AC0805FR-0724R9L
Partnumber:
AC0805FR-0724R9L
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 24.9 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R