AC0805FR-1351RL
Partnumber:
AC0805FR-1351RL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 51ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT