AC1206FR-07121RL
Partnumber:
AC1206FR-07121RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 121 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R