AC1206FR-071K54L
Partnumber:
AC1206FR-071K54L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 1.54K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R