AC1206FR-0768RL
Partnumber:
AC1206FR-0768RL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 68 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200