AC1206JR-07240KL
Partnumber:
AC1206JR-07240KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 240K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R